wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Jak kupować
Kontakt
  • "Splendor.pl" Dorota Płuciennik
    NIP: 5221320591

  • E-mail:info@splendorpl.pl
  • Telefon505-737-925
  • Godziny działania sklepupracownia po kontakcie telefonicznym 505 737 925; e-sklep 24 h
Opinia o produkcie
Właśnie dotarła do nas sukieneczka na Chrzest Święty Coreczki i jest przesliczna! Wykonana bardzo solidnie, zarówno koronka jak i tiul sa przyjemne w dotyku, czas realizacji bardzo szybki! Polecam w 100…
Ocena produktu 5/5

Jak kupować1.Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.

2.Zamówienie można złożyć:
  • logując się do sklepu internetowego,w celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia; po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.
  • mailem na adres: info@splendorpl.pl
  • zamówienie złożone po godz.20 odczytane będzie następnego dnia telefonicznie pod nr. 505 737 925 

​3.W przypadku niedostępności części lub wszystkich  towarów objętych zamówieniem, Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem, Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.
4.Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży
5.Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Firma wystawia fakturę, który jest dowodem zakupu. Firma jest zwolniona z Vat.art.113 ustęp 1 ustawy o podatku od towarów i usług.

 
 
 

 

 

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl